Movies
Ratings
554
TRON: LegacyRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 4.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0