Titles you rated
UpRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Today and the Other DaysRated ★ 3.0
DownfallRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
CrocodileRated ★ 2.5
Birdcage InnRated ★ 4.5
TimeRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 5.0
The BowRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 2.5
The IsleRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 4.5
Just Friends?Rated ★ 1.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 2.5