Titles you rated
BeowulfRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 2.5
White House DownRated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 2.0
WantedRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0