Titles you rated
SaltRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
CarolRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
V.I.P.Rated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5