Titles you rated
Horror of DraculaRated ★ 4.0
My Sweet Orange TreeRated ★ 5.0- 청춘학당: 풍기문란 보쌈 야사Rated ★ 2.5
In My End Is My BeginningRated ★ 2.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.5
South BoundRated ★ 3.0
American Pie Presents: Beta HouseRated ★ 2.5
American Pie Presents: The Naked MileRated ★ 2.5
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 3.5
Top StarRated ★ 3.0
The GhostRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0