Titles you rated
TakenRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0