Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0