Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5