Titles you rated
Frozen IIRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
First ManRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0