Movies
Ratings
113
Scandal MakersRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Superman IIRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
Bayside Shakedown 2Rated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0