Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.0
The Seven Lives of LeaRated ★ 3.5
Woman of the Dead Season 1Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
ReservatetRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 3.0
Apple Cider VinegarRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
SirensRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0