Titles you rated
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5