Movies
Ratings
13
ExitRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0