Movies
Ratings
94- One Sunny DayRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0