Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 1.5