Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Jupiter AscendingRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0