Titles you rated
The Front LineRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0