Titles you rated
VertigoRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 5.0
DolittleRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5