Titles you rated
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- Men on a MissionRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0