Titles you rated
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Good Omens Season 2Rated ★ 3.5
Mr. BrideRated ★ 3.0
River's Edge Investigative Agency OkawabataRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Toshi No Sa KonRated ★ 1.0
Will You Let Me Love You With All My Heart?Rated ★ 2.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Pornographer - Spring LifeRated ★ 3.5- Pornographer: Continued Spring Life Season 2Rated ★ 3.5
Pornographer Mood IndigoRated ★ 5.0
PornographerRated ★ 3.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5