Titles you rated
La La LandRated ★ 3.0
LionRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
CrankRated ★ 4.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5