Movies
Ratings
30
A Taxi DriverRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0