Series
Ratings
15
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0- DEATH NOTERated ★ 0.5
- Men on a MissionRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0