Movies
Ratings
642
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5