Movies
Ratings
94
17 AgainRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 2.5
Children...Rated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0