Titles you rated
Winter SonataRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0