Titles you rated
UnstoppableRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 0.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0