Titles you rated
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5