Series
Ratings
41
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 2.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5