Titles you rated
Full HouseRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5