Series
Ratings
141
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 0.5
Uncle SamshikRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.0
Keeping Up with the Kardashians Season 14Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Not OthersRated ★ 4.0