Movies
Ratings
812
ResurfaceRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- MinheeRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
PearlRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
The Subtle Art of Not Giving a F*ckRated ★ 2.5
Ghost StationRated ★ 1.0
The Social DilemmaRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 2.5
In the Realm of the SensesRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
The Surrogate WombRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
StutzRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5