Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Pippi Goes on BoardRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0