Series
Ratings
126
Coffee PrinceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0