Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Came To Me And Become A StarRated ★ 2.5
Still PictureRated ★ 4.0- The Taste of CurryRated ★ 2.5
- TerminalRated ★ 3.5
- Hair ShowRated ★ 3.0
- Their Perfect DayRated ★ 4.0
Blade ManRated ★ 1.0
The DuoRated ★ 4.0- Late Night HospitalRated ★ 5.0
- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 4.0
Glorious DayRated ★ 5.0
The Fugitive of JoseonRated ★ 5.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.5
StandbyRated ★ 3.5