Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5- The Furthest End AwaitsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0- BlackRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5