Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5