Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
Taxi 2Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 3.0
xXxRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 0.5