Titles you rated
About FamilyRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 5.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 0.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.0