Titles you rated
The BabadookRated ★ 3.0
Foxy FestivalRated ★ 4.0
The BabysitterRated ★ 3.0
HushRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 3.5
1922Rated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0- All Bark No BiteRated ★ 3.0
Die BadRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 2.5