Movies
Ratings
50
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0