Series
Ratings
23
The PacificRated ★ 5.0
Pan AmRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Code Black Season 1Rated ★ 4.5
Rain or ShineRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0