Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5- All Bark No BiteRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Techniques of FightingRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0