Series
Ratings
42
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0