Movies
Ratings
22
Our PresidentRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Only YesterdayRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0