Series
Ratings
173
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Korean Hostel In SpainRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
MineRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Super BandRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 1.5
Money Heist season 1Rated ★ 1.0
LiveRated ★ 4.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
EncounterRated ★ 0.5
Tong: MemoriesRated ★ 1.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 0.5
Queen of MysteryRated ★ 2.0