Titles you rated
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 2.5
NextRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Glory RoadRated ★ 4.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 4.0