Titles you rated
SpyRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.5
Just My LuckRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
The ImmigrantRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.5