Movies
Ratings
223
OldboyRated ★ 4.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 4.0
Dangerously ExcitedRated ★ 3.5
Two MoonsRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.5
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 2.5
S.I.U.Rated ★ 2.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 4.0
Our TownRated ★ 4.5
HandphoneRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 3.0
RioRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 2.0