Movies
Ratings
1811- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
The AmateurRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
Happy GilmoreRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5